Vítání občánků jaro 2022

21.5.2022 lipská sokolovna

Po dlouhém očekávání jsme konečně mohli přivítat malé občánky naší krásné obce Lípa. Pozvání přijali Jakub Trávníček, Jiří Svoboda, Sofie Kozerenko, Ester Zámečníková, Vojtěch Matúšů, Vincent Ušela, Lukáš Hradil, Albert Šobr a Antonín Gregor. Slavnost se konala v  sále místní sokolovny a ve dvou skupinkách přivítal starosta Radek Palán celkem 9 dětí narozených v roce 2021. Sedm kluků a dvě holčičky doprovázel hojný počet rodinných příslušníků - rodiče, sourozenci, prarodiče, tety, strýcové, přátelé....

Vítání zahájily děti z naší mateřské školy a to lidovými tanci a písničkami pod vedením paní ředitelky Bohuslavy Řehůřkové. Po proslovu starosty program obohatily i recitátorky Alena Janíčková a Sylvie Krčková.

Děti od obce obdržely věcný i finanční dar. Tato společenská událost byla jednou z významných událostí v Lípě, vždyť co je důležitější než naše děti.

Foto z akce níže:

fotogalerie-1/udalosti-2022-2/vitani-obcanku-2152022-1601cs.html